Manufacture
 Leading CNC Cutting Tools Supplier from China

За насЛоциран во Жужоу Кина, каде што е град познат по својата индустрија на волфрам карбид, ние, Zhuzhou OTOMO Advanced Material Co., Ltd, претставуваме компанија за производители која е посветена на прекуокеанскиот пазар и целосна линија Добавувач на алатки за сечење CNC и додатоци за алат за сечење ЦПУ .

Како компанија со сертификат ISO9001, ние сме силно фокусирани на искористување на нашата напредна инженерска и производна технологија за да обезбедиме постојан квалитет на секоја серија производи, без разлика дали е стандардизирана или приспособена. Преку нашето богато пазарно искуство, ние доставуваме приспособени, сеопфатни решенија за да ви помогнеме да ги исполните вашите деловни предизвици и оптимално да ги искористите вашите пазарни можности.

прочитај повеќе ➜
NUM1YEAR

CHENGLI

NUM2TON

NIANCHAN

Нашите производи

НАЈНОВИ ВЕСТИ

NEWS

NEWS

Секогаш придржувајте се до принципот да барате развој и опстанок преку квалитет и постојано да ги подобрувате услугите на производите

FEATURE

Искрено добредојде колеги и пријатели од сите сфери на животот да не посетат и да не водат

01

/

15

Известување за кинески пролетни празници 2024 година - ЖУЖУ ОТОМО

Како што се приближува Кинескиот пролетен фестивал, Zhuzhou Otomo Advanced Material Co., Ltd изразува топли желби. Ве молиме имајте предвид нашиот одмор од 8-ми до 19-ти февруари.

12

/

26

2024 Новогодишен празник -ZHUZHOU OTOMO TOOLS.

Имајте предвид дека нашата компанија ќе биде затворена за новогодишната прослава во 2024 година од 30 декември 2023 година до 1 јануари 2024 година. Нормалната работа ќе продолжи на 2-ри јануари 2024 година.

ZhuZhou Otomo Tools & Metal Co., Ltd

Тел:0086-73122283721

Телефон:008617769333721

[email protected]

Додај Бр. 899, патот Ксијан Јуе Хуан, округ Тиан Јуан, град Жужоу, провинција Хунан, П.Р.КИНА

SEND_US_MAIL


COPYRIGHT :ZhuZhou Otomo Tools & Metal Co., Ltd   Sitemap  XML  Privacy policy