Manufacture
 Leading CNC Cutting Tools Supplier from China

Rreth neshE vendosur në Zhuzhou të Kinës, ku një qytet i famshëm për industrinë e tij të karabit të tungstenit, ne, Zhuzhou OTOMO Advanced Material Co., Ltd, një kompani përfaqësuese e prodhuesve e cila i është përkushtuar tregut të huaj dhe furnizuesit të linjës së plotë të veglave prerëse CNC dhe aksesorëve të veglave prerëse CNC .

Si një kompani e certifikuar ISO9001, ne jemi shumë të përqendruar në shfrytëzimin e teknologjisë sonë të avancuar të inxhinierisë dhe prodhimit për të siguruar cilësi të qëndrueshme të çdo produkti të grupit, pavarësisht nëse është i standardizuar apo i personalizuar. Nëpërmjet përvojës sonë të pasur të tregut, ne ofrojmë zgjidhje të përshtatura, gjithëpërfshirëse për t'ju ndihmuar të përmbushni sfidat e biznesit tuaj dhe të shfrytëzoni në mënyrë optimale mundësitë tuaja të tregut.

lexo më shumë ➜
NUM1YEAR

CHENGLI

NUM2TON

NIANCHAN

Produktet tona

LAJMET E FUNDIT

NEWS

NEWS

Përmbajuni gjithmonë parimit të kërkimit të zhvillimit dhe mbijetesës përmes cilësisë dhe përmirësoni vazhdimisht shërbimet e produktit

FEATURE

Sinqerisht mirëpresim kolegë dhe miq nga të gjitha sferat e jetës për të na vizituar dhe udhëzuar

01

/

15

Njoftim për pushimet e pranverës kineze 2024 -ZHUZHOU OTOMO

Me afrimin e Festivalit Kinez të Pranverës, Zhuzhou Otomo Advanced Material Co., Ltd uron urime të ngrohta. Ju lutemi vini re festën tonë nga 8 shkurt deri më 19 shkurt.

12

/

26

Festa e Vitit të Ri 2024 - ZHUZHOU OTOMO TOOLS.

Ju lutemi vini re se kompania jonë do të jetë e mbyllur për festimin e Vitit të Ri 2024 nga data 30 Dhjetor 2023, deri në 1 Janar 2024. Biznesi normal do të rifillojë më 2 janar 2024.

ZhuZhou Otomo Tools & Metal Co., Ltd

Tel:0086-73122283721

Telefon:008617769333721

[email protected]

Shto Nr. 899, rruga XianYue Huan, rrethi TianYuan, qyteti Zhuzhou, Provinca Hunan, P.R. KINË

SEND_US_MAIL


COPYRIGHT :ZhuZhou Otomo Tools & Metal Co., Ltd   Sitemap  XML  Privacy policy